Segment průmyslu GES GROUP zahrnuje investice do podniků v různých průmyslových odvětvích včetně nových průmyslových oborů.

ZVVZ GROUP jako přední evropský dodavatel zařízení pro ekologii vzduchu realizuje komplexní dodávky zařízení pro odlučování, odprašování a odsiřování. Součástí výrobního programu jsou rovněž produkce a dodávky ventilátorů, elektrických odlučovačů, látkových filtrů, aerodynamických tunelů, vzduchotechnických zařízení pro jaderné elektrárny, přepravníků sypkých hmot, ISO kontejnerů, klapek, tlakových zařízení a zařízení stacionární pneudopravy. Významná část celkové produkce společnosti je dlouhodobě určena pro export, mj. prostřednictvím obchodních aktivit dceřiných společností v Polsku, Rusku, na Ukrajině a v Kazachstánu.

KOH-I-NOOR Mladá Vožice se ve svém výrobním programu specializuje na výrobu aerosolových ventilů a jejich příslušenství. Ventily v kombinaci s rozprašovači, aplikátory a víčky využívají zákazníci v kosmetice, domácnostech i průmyslu. Přes 80% celkové produkce společnosti je v současnosti určeno pro export. Své výrobky vyváží zejména do většiny evropských zemí a v současnosti expanduje i na další kontinenty. Dceřiné společnosti má v Polsku a Itálii.

Společnost Flexibau působí jako úspěšný start-up, který pod obchodním názvem PackWall vyrábí z recyklovaných nápojových kartonů  stavební a interiérové desky.